ПРО ОБСТЕЖЕННЯ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

  • Обстеження триває близько 30 хвилин
  • В клініці у Ваш час немає інших пацієнтів. Лише медичний персонал, який працює годину тільки з Вами
  • Жодної підготовки чи обмеження в раціоні не потрібно
  • Використвуються одноразові оглядові шорти
  • Обстеження безболісне, оскільки застосовується знеболюючий гель
  • Проводиться фотофіксація виявлених змін
  • Детально розʼяснюються всі зміни, що виялені при обстеженні
  • Підбір тактики лікування здійснюється з урахуванням особливостей Вашого захорювання та супутніх патологій
  • Якщо Вам необхідно здіснити малоінвазивне втручання, воно може бути проведене у той самий день, відразу після обстеження та узгодження всіх деталей

Збір анамнезу

Для постановки правильного діагнозу лікар спілкується з Вами, зʼясовуючи тривалість скарг, перебіг захворювання, проведене Вами чи іншим проктологом раніше лікування. Детально зʼясовує всі супутні патології.

 

Огляд перианальної ділянки та пальцеве обстеження

Даний етап проктологічного обстеження дає змогу візуально виявити зміни перианальної ділянки та ідентифікувати їх, а також пальпаторно (пальцем) перевірити стан анального каналу та оцінити наявність або відсутність патологічних утворів у каналі та прямій кишці. Даний етап проводиться після нанесення знеболюючого гелю. 

 

Аноскопія

Для чого проводиться?

Огляду перианальної ділянки та пальцевого обстеження, якими часто обмежуються проктологи, у 90% випадків є недостатньо для постановки правильного та повного діагнозу. І, відповідно, лікування, що призначається після такого огляду, практично завжди є неефективним. Аби з точністю визначити, яка саме патологія спричинила скарги у пацієнта, необхідно візуально оцінити не лише перианальну ділянку, а і стан анального каналу та прямої кишки. Власне, для цього і використовується метод аноскопії.

 

Кому проводиться?

Всім пацієнтам що звертаються на обстеження у проктолога. Вийнятком є випадки, коли аноскоп небезпечно вводити у пряму кишку через наявність тромбів у гемороїдальних вузлах, або ж неможливо через наявність сфінктероспазму. У таких випадках у нашому центрі проктолог проводить аноскопію уже після ліквідації цього стану.

Скільки часу займає?

В середньому аноскопія триває від 2 до 5 хвилин. Цього часу повністю достатньо, аби виявити всі патологічні зміни, та провести їх фотофіксацію.

Чим проводиться дане обстеження?

У нашому центрі лікарі-проктологи використовують найновіше ендоскопічне обладнання Heine. Аноскоп являє собою тоненьку трубку, що обережно вводиться у анальний канал. Проводиться огляд до 10 см. Обстеження у проктолога проводиться у положенні лежачи на зручному проктологічному кріслі. Для огляду видаються одноразові шорти.

Чи болюче обстеження у проктолога?

Ні, обстеження не болюче. Перед введенням аноскопу наноситься аплікаційний знеболюючий гель. Відчуття при аноскопії нічим не відрізняються від відчуттів при нормальній, безболісній дефекації. Пацієнт може відчувати поклик до дефекації в момент проведення огляду. Болю під час аноскопії немає.

Що можна виявити на такому обстеженні?

Всі проктологічні захворювання. Під час аноскопії проктолог оцінює стан анального каналу та слизової прямої кишки, констатує наявність чи відсутність тріщин, поліпів, гемороїдальниї вузлів (внутрішніх), їх кількість, стадію, розміри, стан. Також обстеження дає можливість виявити пухлини прямої кишки, та запальні процеси. Лише такий обʼєм обстеження є гарантією правильно встановленого діагнозу, і, відповідно, правильної та ефективної тактики лікування.

Чи потрібно готуватися до обстеження вдома?

Ні. У центрі сучасної проктології “ПРОТОН КЛІНІК” ми проводимо підготовку до обстеження на місці. Проведення підготовки (медикаментозної клізми) у нас займає до 10 хвилин, абсолютно безболісне, комфортне, і безпечне. Тому ми просимо не готуватися до огляду самостійно, а також не голодувати перед візитом до нас. Проведення підготовки у нашій проктологічній клініці додатово не оплачується.

 

Сигмоскопія

Для чого проводиться?

У повне обстеження у нашій клініці включено сигмоскопію – огляд найбільш ризикованої, в плані онкопатології та запальних захворювань, ділянки. Це потрібно для вчасного онкоскринінгу з метою виявлення передракових станів та раку на ранніх стадіях (безсимптомного раку). Часто сигмоскопія проводиться для визначення необхідності колоноскопії. 

Скільки часу займає сигмоскопія?

Дане обстеження проводиться відразу після аноскопії, і займає, в середньому, 2 хвилини.

Це боляче?

Ні. Пацієнт не відчуває болю, оскільки кишка повністю позбавлена больових рецепторів. Обстеження є повністю безпечним та комфортним.

Чим проводиться сигмоскопія?

Проктолог проводить сигмоскопію ендоскопічним обладнанням Heine. Сигмоскоп являє собою тонку трубку з освітленням на кінці. Товщина сигмоскопа – 1,5 см ( приблизно, як товщина середньостатистичного пальця).

Додаткова підготовка потрібна?

Ні. Підготовки, яку ми проведемо Вам перед аноскопією, повністю достатньо для якісного онкоскринінгу.

 

Всього 5-7 хвилин огляду на кріслі, і у Вас є повний і вірний діагноз, що дозволить нашому проктологу підібрати Вам найефективніше лікування.

 

Для замовлення дзвінка заповніть форму

    ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

    Залиште, будь ласка, Ваші контактні дані, і ми Вам перетелефонуємо.

      Залиште, будь ласка, свій відгук про нашу роботу,
      або ж свої побажання та зауваження.

      Відгук з’явиться на сайті після перевірки модератором.